Zámecká restaurace

Zámecká restaurace nabízí soukromí při různých typech akcí pro uzavřenou společnost.

Zámecká restaurace sestává ze tří na sebe navazujících prostor, z nichž jedna je terasa – zimní zahrada. Celková kapacita všech tří místností je 88 míst. V restauraci se nachází také knihovna, z níž si mohou hosté bezplatně zapůjčit jakoukoliv knihu. V případě hezkého počasí je pro Vás otevřena letní zahrádka, kde je možné ve stínu slunečníků užívat krásy místa a chutě zámecké kuchyně.

V zámecké restauraci si můžete V zámecké restauraci si můžete vybrat jídla z jídelního lístku, denního menu a speciálních víkendových nabídek. V nabídce máme mimo jiné unikátní univerzitní vína ze Zahradnické fakulty MENDELU od základních odrůdových k vínům přívlastkovým v řadě Student, Doctor, Professor.

Specialitou této restaurace je příprava čerstvé zvěřiny z okolních lesů. Kuchyně Zámku Křtiny poskytuje stravovací služby jak pro své hosty přímo na zámku, tak formou rozvozu denního menu či cateringu na jiném místě.

Vychutnat si můžete české tradiční pivo Bernard a to i v nealko verzi. Nabízíme i domácí bio limonády, které Vám zaženou žízeň i uspokojí chuťové pohárky.

Pro děti je v jedné z částí restaurace zřízen malý dětský koutek. Možnost zapůjčení jídelních židliček pro děti je samozřejmostí. I pejsci jsou u nás vítáni, když se umí slušně chovat.

Zámek Křtiny je držitelem certifikátů Moravský kras regionální produkt, Baby friendly certificate a Cyklisté vítáni.