Laserová střelnice

Laserová střelnice

Laserová střelnice je moderní laserový střelecký trenažér s interaktivní počítačovou videoprojekcí. Vyhodnocuje akusticky, opticky a numericky.

 

Hry obsažené v balíku LaserSniper

 • Wild Game Hunt

Klasická a velmi oblíbená hra – simulace naháňky. Střelec má za úkol zasáhnout pohybující se terč tak, aniž by zastřelil ostatní lovce. Menší zvěř je více bodově ohodnocena než větší. Samozřejmostí je nutnost dobíjení zbraně po vystřelení určitého počtu nábojů.

 • Duck Hunting

Virtuální hon na divoké kachny. Střelec má za úkol zasáhnout letící kachnu. Hru lze ztížit pomocí nastavení rychlosti letu kachny.

 • Clay Shooting

Klasická střelba na asfaltové holuby se třemi úrovněmi obtížnosti, nastavením střelby na jeden nebo dva cíle a možností nastavení velikosti rozptylu broků. Čím rychleji zasáhnete cíl, tím více bodů získáte.

 • Saloon Shootout

Toto je tradiční kovbojská střelecká hra. Střelec musí zasáhnout pohybující se kovboje, ale ne dámy. A nezapomeňte si nabít Váš šestiraňák až vystřílíte všechny náboje.

 • Target Range

Zlepšete své střelecké dovednosti v klasické tunelové střelnici. Střelec vystřelí 5 výstřelů na střed každého ze dvou terčů. Body za zásahy jsou násobeny vzdáleností, ze které se střílí. Čím dále terč je, tím více bodů můžete získat.

 • LaserDarts

Originální hra – šipky, kterou mohou hrát až dva hráči. Hru lze ztížit tím, že se terč může pohybovat a rotovat.

 • LaserTennis

Hra určená pro dva střelce ve stylu tenisu. Když se míč objeví ve spoluhráčově zóně, musí jej zasáhnout a tím pošle míč zpět. Během hry se zvyšuje rychlost míčku tak, aby byla hra zábavnější.

 • Quickshot

Na přesnosti záleží. Objeví několik terčů určených k zásahu. Miřte opatrně, ale zároveň rychle, jinak jsou terče nahrazeny novými.

 • Fast-Follow

Tato hra je především o vašem rozhodnutí a rychlosti. Budete střílet na cíl, nebo ne? Pokud zasáhnete cíl, získáte body. Pokud se rozhodnete počkat, obdržíte trestné body. Tak, kde je háček? Ach jo. Střílet a minout cíl to je konec hry …

 • Target Practice

Nejklasičtější ze střeleckých trenažérových her. Terče so objeví jen na okamžik a vaším úkolem je zasáhnout všechny. Čím blíže ke středu, tím více bodů. Podívejte se na vysoké skóre spoluhráče dříve, než začnete, ať víte, co máte překonat.

 • Hit-The-Can

Musíte se snažit porazit Newtona a udržet plechovky ve vzduchu. Zní to jednodušeji, než ve skutečnosti je. Prostě střílečka jako na Divoké západě.

 • Aquarius

Tato hra je úžasná, a to zejména pro děti. Ryby si plavou, a když v tom najednou přijde krab… Na strašlivé kraby hned střílejte. Čím rychlejší budete, tím více bodů budete mít. Pokud krabi nejsou, můžete jen strašit ryby …

 

Provozní řád laserové střelnice

 

 1. Vlastníkem střelnice a jejím provozovatelem je Mendelova univerzita v Brně, Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny, půjčování spravuje Zámek Křtiny.
 2. Střelnici je možné využívat na základě objednání na recepci zámku Křtiny.
 3. Doba, na kterou je střelnice zapůjčena je vždy podmíněna dohodou mezi klientem a recepcí zámku Křtiny.
 4. Střelnice je pronajata/zapůjčena za poplatek.
 5. Klient je povinen po svém užívání střelnice ji navrátit v původním stavu.
 6. Střelnici je nutné používat opatrně, neházet a neničit ji.
 7. V případě jakékoliv újmy na střelnici nebo jiném vybavení je klient povinen zaplatit částku nutnou k opravě.
 8. Plátno a dataprojektor nejsou předmětem zápůjčky mimo prostory zámku Křtiny.

 

Ceník laserové střelnice

 

200,- Kč/hod 100,-Kč/30 min

 

Celodenní zápůjčka: 2 000 Kč, vratná kauce 2 000 Kč