Zámecká restaurace

Zámecká restaurace nabízí soukromí při různých typech akcí pro uzavřenou společnost. Skládá se ze tří na sebe navazujících prostor, z nichž jedna je terasa – zimní zahrada. Celková kapacita všech tří místností je 88 míst. V restauraci se nachází také knihovna, z níž si mohou hosté bezplatně zapůjčit jakoukoliv knihu.

Jídelní a nápojový lístek

V zámecké restauraci si můžete vybrat jídla z jídelního lístku, denního menu a speciálních víkendových nabídek. V nabídce máme mimo jiné unikátní univerzitní vína ze Školního zemědělského podniku Žabčice, od základních odrůdových přes vína přívlastková až po slámová.

Specialitou této restaurace je příprava čerstvé zvěřiny z okolních lesů. Kuchyně zámku Křtiny poskytuje stravovací služby jak pro své hosty přímo na zámku, tak formou rozvozu denního menu či cateringu na jiném místě.

Točíme 12°LOBKOWICZ (na každý zámek patří kníže) a 11°KLÁŠTER (držitel zlatého poháru PIVEX 2012). Můžete si také pochutnat na výborné kávě Piazza Doro. Zámecká restaurace nabízí také oblíbený jablečný cider a mnoho dalších alkoholických i nealko teplých a studených nápojů.

I pejsci jsou u nás vítáni, když se umí slušně chovat. Zámek Křtiny je držitelem certifikátů Moravský kras regionální produkt, Baby friendly certificate a Cyklisté vítáni.